Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Captive Investment Manager, Praha

Pozice:
Captive Investment Manager
Zaměstnavatel:
Photon Energy Projects s.r.o.
IČO:
05314631
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Obchod
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
32000
Popis práce:

MÍSTO VÝKONU : Karolinská č.p. 661/4, Karlín, 186 00 Praha 86
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Petra Bednářová, tel.: 277 002 916, e-mail: petra.bednarova@photnenergy.com

Požadavky:

· Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na ekonometrii a vývoj obchodní strategie
· Magisterský titul v Ekonomice a Statistice
· 10 let praxe na obdobných pozicích
· Zkušenosti s vypracováním obchodní struktury a obchodních plánů
· Zkušenosti s přípravou finančních modelů, smluvních podmínek a obchodních procesů
· Schopnost vypracování strategií financování pro různé obchodní modely
· Angličtina, francouzština a ruština

Náplň práce:

· Vypracování obchodní struktury a plánu
· Příprava finančních modelů, smluvních řešení a obchodních procesů
· Vypracování strategií financování pro různé obchodní modely

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Petra Bednářová
Telefon:
277 002 916
Počet zobrazení inzerátu:
106×